Par Mums

coffee cup day starts from coffee

Mūsdienu sabiedrība un uzņēmējdarbība ir kļuvusi transkontinentāla un uzņēmēji lielākoties ir piesaistījuši savam biznesam ārzemju investorus vai sadarbības partnerus.

Pāris simtu kilometru attālumā no Latvijas runā Lietuviski, Igauniski, Krieviski mazliet tālāk skan Somu, Norvēģu, Ukraiņu, Baltkrievu, Vācu u.c. valodas un arī tur bizness „iet no rokas”!

Mēs palīdzēsim saprasties!

Varbūt esat nolēmuši aizceļot uz sen kārotu „sapņu” zemi atpūsties vai uzsākt mācības? Vai arī esat nolēmis uzsākt karjeru ārvalstīs? Tas neizbēgami saistās ar dažādu personas dokumentu tulkošanu.

Mēs palīdzēsim to nokārtot!

Mūsu tulki nodrošina tulkojumus dažāda tipa tekstiem: vienkāršām sarakstes vēstulēm, privātpersonu un juridisko personu dokumentiem, diplomdarbiem, kā arī tehniska, medicīniska, juridiska u.c. satura tekstiem. Strādājam ar augstu atbildības izjūtu par uzticēto, garantējot kvalitāti un konfidencialitāti, vienlaikus piedāvājot saprātīgu samaksu par sniegto pakalpojumu. Jo ilgāka sadarbība, jo labāki nosacījumi!

Pēc klientu pieprasījuma, tulkojums tiek legalizēts ar tulka parakstu, kas tiek apliecināts pie notāra - šeit jāpiezīmē, ka ne vienmēr tas ir nepieciešams, jo tulka parakstu var apliecināt arī mūsu uzņēmums!

Kopumā nodrošinām klientiem tulkojuma pakalpojumu no/uz 70 valodām. Mūsu klientu lokā ir vairāk nekā 300 uzņēmumu, kas regulāri izmanto mūsu pakalpojumus.

Esat laipni gaidīti mūsu birojā vai arī zvaniet +63480711, lai iegūtu sīkāku informāciju.

pen for contracts
Pieprasīt atzvanu